Якщо Вам необхідна впевненість і стабільність, Ви цінуєте свій час і гроші, то послуга «Особистий адвокат» – для Вас!

Звільніть Ваш час на реалізацію своїх цілей, а всі юридичні питання буде вирішувати Ваш адвокат.

Термінове надання юридичної допомоги, часом, грає вирішальне значення. Тільки своєчасне вирішення питання гарантує мінімально можливий час і матеріальні витрати на його рішення. Ігнорування і недооцінка важливості юридичної допомоги призводить до непередбачуваних результатів, до значних матеріальних витрат на судові тяжби і навіть втрати бізнесу або нерухомості.

Сподіватися на випадок в серйозних питаннях просто неприпустимо, так як, як правило, до бажаного результату призводить не єдиний вибір так / ні, пощастить / не пощастить, а цілий ланцюжок єдиних вірних дій, «вгадати» які досить складно.

 

Як це реалізується?

Клієнт укладає договір з адвокатом або декількома адвокатами-партнерами, а також отримує контактні дані для екстреного зв’язку з адвокатами.

При пред’явленні договору, представники правоохоронних органів зобов’язані негайно поставити адвоката до відома.

Наші адвокати тісно взаємодіють з різними держструктурами, а так само правоохоронними органами, що допомагає швидко знаходити оптимальні шляхи вирішення складних завдань, що стоять перед клієнтом.

Абонент має значні знижки при оплаті будь-яких подальших послуг адвоката. Знижки поширюються на всю сім’ю Клієнта.

 

 Які переваги отримує Клієнт?

  • Виїзд адвоката (у екстрених випадках) при затриманні Клієнта співробітниками правоохоронних органів;
  • Надання по телефону консультацій з питань особистої безпеки та поведінки в потенційно небезпечних і конфліктних ситуаціях;
  • Надання по телефону консультацій з питань взаємини з правоохоронними органами;
  • У випадках екстреної необхідності – встановлення зв’язку по телефону, і забезпечення взаємодії з представниками різних державних служб;
  • Надання по телефону первинних консультацій з юридичних питань.