Якщо у Вас або Ваших близьких в життя виникла складна правова ситуація, де потрібні послуги адвоката у кримінальному провадженні, не варто покладатися на самостійне вирішення проблеми. Зволікання може загрожувати несприятливими наслідками, тому швидке вирішення проблеми в правовому ключі в першу чергу залежить від Вас.

Адвокат надає допомогу на всіх стадіях кримінального процесу, а саме:

  • представлення інтересів на стадії подачі заяви про кримінальне правопорушення і початку досудового розслідування;
  • збір, аналіз і надання доказів;
  • представлення інтересів при проведенні слідчих (розшукових) дій в тому числі допитів, обшуків, експертиз і т.д .;
  • підготовка і подача цивільного позову в кримінальному провадженні;
  • підготовка заяв, скарг, клопотань та інших процесуальних документів;
  • захист підозрюваного, обвинуваченого або засудженого на всіх стадіях кримінального процесу та ін.

 

Також адвокат представляє інтереси свідків і потерпілих. Якщо органи досудового розслідування викликають Вас на допит або бесіду, то адвокат Вам швидше за все необхідний.

Вкрай важливо, щоб адвокат був присутній на всіх допитах. Правильні відповіді на поставлені питання, а також захист від дачі показань насильницькими методами – гарантія прийнятого правильного і законного процесуального рішення щодо Клієнта.

Послуги адвоката в суді першої інстанції необхідні на всіх судових засіданнях. Слід пам’ятати, що від реакції і поведінки обвинуваченого в суді багато в чому залежить рішення суду. Побудова стратегії і тактики захисту – це те, що в першу чергу, входить в обов’язки адвоката.

При наданні правової допомоги в кримінальному процесі адвокат виконує моделювання всіх можливих ситуацій і ліній поведінки обвинуваченого, для того, щоб рішення суду носило оптимальний характер для його клієнта.

Кримінальне право не допускає помилок і часом виправити потім їх неможливо, тому ретельно зважуйте всі «за» та «проти», замовляючи послуги адвоката в кримінальному процесі.

Найчастіше людей цікавить «ціна питання», проте вартість послуг адвоката в кримінальному процесі може бути визначена тільки після попередньої оцінки складності справи і всіх супутніх обставин.

Підхід до кожної справи суто індивідуальний. Дуже часто в нашій практиці зустрічається наявність різноманітних ускладнюючих роботу адвоката обставин, що надає додаткову складність при веденні процесу.

Участь в кримінальному процесі – це завжди негативні емоції, особливо, якщо Ви викликані в якості свідка або виступаєте потерпілим.

Захищати Ваші інтереси, відновлювати справедливість і домагатися справедливого рішення у кримінальній виробництву – це те, чим буде професійно займатися Ваш адвокат.

 

Послуги

Вартість

Консультування клієнта у кримінальній виробництву

від 500 гривень

Підготовка процесуальних документів у кримінальній виробництву

від 500 гривень

Захист клієнта під час досудового розслідування

від 800 гривень за 1 судодень

Захист клієнта в суді першої інстанції

від 1 000 гривень за 1 судодень

Захист клієнта в суді апеляційної інстанції

від 1 500 гривень за 1 судодень

Захист клієнта в суді касаційної інстанції

від 2 000 гривень за 1 судодень

У вартість не входять транспортні та інші витрати адвоката.