Адвокат пропонує свої послуги зі складання та аудиту договорів.

 

Складання договору – дуже відповідальний процес, адже будь-яка неточність, будь-яке упущення може привести до матеріальних втрат. При складанні договорів необхідно чітко і однозначно сформулювати предмет договору, права і обов’язки сторін, інші обставини, додатки і стежити, щоб в договорі не піднімався чинне законодавство України.

При складанні договору в першу чергу визначається форма договору, тип договору з точки зору оподаткування, список питань, пов’язаних зі специфікою виконання умов договору, визначать ступінь деталізації умов договору, ступінь відповідальності в разі порушення умов договору.

У зв’язку з неправильним або неоднозначним формулюванням предмета договору, прав чи обов’язків сторін, неналежного оформлення додатків, порушення чинного законодавства виникає велика кількість судових справ, в результаті яких договір визнається неукладеним або недійсним.

Саме тому, складати договори і робити аудит договорів повинні кваліфіковані юристи. Якщо Ви ведете господарську діяльність, Вам доводиться підписувати велику кількість договорів.


Залучивши до складання і аудиту договорів адвоката,

Ви отримаєте наступні переваги:

  • бездоганно складені договори, які найбільш повно відображають Ваші інтереси і не будуть суперечити законодавству;
  • аналіз і аудит вже існуючих договорів.

Якщо Ви не ведете господарської діяльності, але виникла необхідність підписати договір, не поспішайте, порадьтеся з юристом щодо того, чи не обмежує він Ваших прав та чи  повністю він відповідає Вашим інтересам.

Якщо у Вас виникла необхідність складання, підписання або аудиту договорів, не зволікайте, зверніться до професійного юриста з великим досвідом роботи в області договірного права.

 

Пам’ятайте, негативні наслідки підписання

неправильно складеного договору легше попередити,

ніж усунути в майбутньому!