Як правило, причиною господарського розгляду є спір (господарські спори), що виник між суб’єктами підприємницької діяльності або між суб’єктами підприємницької діяльності і державними органами.

Адвокат надасть юридичну допомогу в досудовому врегулюванні господарських спорів, що представляє собою вирішення спірних ситуацій, що виникають між сторонами, самостійно на основі принципів згоди, співробітництва та взаємних поступок. Подібний спосіб врегулювання господарських спорів є найбільш оптимальним для сторін, оскільки не пов’язаний зі зверненням до компетентних державних структур і судів.

Звернувшись за допомогою, Ви можете бути впевненими, що ще на стадії досудового врегулювання господарського спору Ваша правова позиція буде зваженою та правильною, що дозволить або обійтися без розгляду спору в суді, або з моєю допомогою змоделювати заздалегідь виграшну ситуацію.

Якщо у Вас виникла необхідність звернутися до господарського суду для захисту своїх інтересів, зверніться за допомогою до адвокатів-господарників, адже участь адвоката істотно підвищує шанси на задоволення Ваших вимог.

Крім того, витрати на оплату послуг адвоката відносяться до складу судових витрат і відшкодовуються за рахунок сторони, що програла.